СУПЕР-ПУПЕР ФУД

  админ

  «З’їж суперфуд і буде тобі щастя!» – мабуть, десь так уявляють собі українці ефект від трендового слова «суперфуд», який заполонив наші магазини, Instagram та Facebook.

  При слові «суперфуд» на думку одразу спадають екзотичні продукти: перуанський фізаліс, асаї і насіння Чіа ?

  Що ж таке таке «суперфуд» насправді?

  Насправді, немає наукового терміну «суперфуд». Це, швидше, витівки маркетологів та рекламних компаній 🙂 Так називають харчові продукти, які містять високу концентрацію корисних речовин у своєму складі: вітамінів, мінералів, харчових волокон та ін.

  Вважається, якщо вживати такі продукти 2 рази в тиждень можна уникнути багатьох проблем зі здоров’ям та лишатися красивими набагато довше.

  А як на рахунок українських суперфудів?

  До цієї категорії можемо, також, віднести горіхи, рибу, нерафіновану оливкову, лляну, кукурудзяну олії, ламінарію, броколі, буряк, сухофрукти та сушені овочі і ще багато звичних для нас продуктів.

  Чи могли б подумати наші бабусі, що колись, звичайний буряк чи гарбуз, якими частенько підгодовували домашню худобу буде називатись чужим модним словом «суперфуд»! 🙂

  До речі, в ЄС заборонено використовувати цей термін на упаковках, через відсутність виразного та науково доведеного визначення.

  За підсумками Британської асоціації дієтологів, 61% британців купували певну їжу тільки тому, що на ньому було слово “Суперфуд”.  Більше того, стаття про такі продукти у британській “Вікіпедії” розпочинається зі слів “маркетинговий термін”.

  Це ми до чого?

  Не забувайте про українські продукти у гонитві за новим та трендовою та екзотичною суперїжею.

  І також, пам’ятайте, що у нас  в Erdkraft найкращі супер-сушені овочі, багаті поживними речовинами та неймовірно хрусткі і смачні!