Альтернативні стилі харчування

  админ
  Альтернативні стилі харчування

  Альтернативні стилі харчування

  Останні роки в Україні відмічаються тим, що набувають популярності альтернативні стилі харчування. Зростає кількість людей, які страждають ожирінням, хворобами серцево-судинного характеру, шлунку, спричинені неправильним харчуванням та вживанням неякісної та шкідливої їжі. Через це люди все більше звертають свою увагу на альтернативні стилі харчування. До альтернативних стилів харчування відносяться – праноїдіння, сироїдіння, Що воно таке, спробуємо розібратися далі.
  Праноїдіння
  Прана в індійській медицині – це життєва енергія, яка пронизує Всесвіт. Праноїдіння – повна відмова від їжі й води, але таке голодування підходить далеко не всім, що варто врахувати аби не припуститись помилок та не загубити своє здоров’я. Особливо небезпечний для будь-якого організму різкий перехід на такі обмеження. З іншого боку, праноїдіння запускає активну детоксикацію тіла і розуму. Ви можете використовувати елементи праноїдіння як одноденний експеримент – очищення організму корисно в будь-якому віці.
  Веганство
  Веганство багато разів піддавалося критиці, але на сьогодні доведено, що ця система живлення забезпечує людський організм усім необхідним навіть без присутності в раціоні м’яса. А ось саме м’ясо, на думку прихильників веганства, організм важко перетравлює, несе в собі ризик розвитку онкологічних захворювань. Вести веганський спосіб життя досить легко – безліч продуктів, кафе, перекусних, повністю відповідає цій системі живлення. Та й приготування їжі в домашніх умовах не складає ніяких труднощів.
  Сироїдіння
  Сироїдіння як дієта – легка детокс-програма, здатна очистити ваш організм і полегшити його роботу. Особливо добре сироїдіння влітку, коли велика кількість фруктів і овочів для їх вживання у свіжому вигляді величезна. Салати, соки, смузі – одного тижня сироїдіння вистачить, щоб відчути легкість у всьому тілі.
  Відмова від цукру
  Раціон, в якому зовсім немає місця цукру, є оптимальним для стрункості тіла. Цукор викликає сильну залежність, і відмовитися від нього часом не так просто, як здається на перший погляд. Цукор провокує викид інсуліну в кров, що надалі призводить до переїдання. Та й сам цукор – дуже калорійний продукт. Їжа без цукру так само здатна поліпшити стан шкіри й самопочуття в цілому.
  Кетодієта
  Кетогенна дієта відноситься до низько вуглеводним, і сьогодні її популярність тільки набирає обертів. Кетодієта побудована на продуктах з високим вмістом корисних жирів і білків. Накопичені вуглеводи у вигляді відкладеного жиру активно витрачаються організмом, від чого ваша вага швидко тане. При цьому м’язова маса практично не страждає.
  Стилі альтернативного харчування, на перший погляд, досить цікаві, щоб ними захопитися. Але варто нагадати, що все треба робити обдумано, адже різкий перехід на сироїдіння чи веганство може коштувати вам здоров’я. Радимо вам спочатку проконсультуватися зі спеціалістом, який допоможе, зважаючи на ваші фізичні показники, підібрати той стиль харчування, який підійде саме вам.