5 ключів до успіху від Erdkraft

  админ
  історія успіху

  Історія успіху від компанії Ердкрафт

  Мрієте, щоб ваш директор був задоволений, технолог щасливий, а продукт популярним на ринку. Ми даруємо вам 5 ключів до успіху.

  Ваша продукція апетитна та смачна по-домашньому

  Продукти, які ми пропонуємо, виробляються з сировини, вирощеної в екологічно чистих регіонах нашої країни. Використовуючи нашу продукцію в якості інгредієнтів, у своїх рецептурах, ви відразу відчуєте різницю. Ваша страва милуватиме око, тішити смак, збуджувати гарний апетит. До того ж ви зможете значно економити свій час. І все це – смачно, по домашньому!

  Ваша продукція натуральна та безпечна

  Для виробництва сухих овочів, фруктів та спецій використовується лише якісна натуральна сировина, без ГМО. Сучасні технології перероблення дозволяють зберегти їх живий аромат та природний колір. Ваша готова продукція отримає гідну оцінку навіть від найвимогливіших та найвибагливіших гурманів, вона стане предметом вашої гордості.

  Якість вашої продукції не викликає сумнівів.

  Наші сушені овочі, фрукти та спеції проходять ретельний вхідний контроль на складі. Якість кожної партії підтверджується сертифікатами. Це дуже потужний аргумент, особливо для виробників харчових продуктів, ресторанів, кафе.

  Гарантована якість нашої продукції виключає проблему повернення товару.

  Ви скорочуючи строк виробництва та збільшуєте обороти продажів

  Використовуючи сушені овочі та фрукти Ердкрафт, ви значно зменшуєте строки приготування улюбленої їжі.
  Більше не потрібно витрачати час для сортування, очищення та обробки продукту. Коштом цього ви значно збільшуєте швидкість та об’єм виробництва, і, як наслідок, збільшуються продажі.

  Ви оптимізуєте виробництво та збільшуєте прибуток.

  Наші інгредієнти не вимагають вартісного спеціального обладнання для транспортування та складування, через те, що зберігаються та перевозяться в звичайних умовах. Їх строк придатності складає від 1 року до років, а об’єм займаного складського простору значно менший, у порівнянні з сирими продуктами. У результаті, ви не списуєте прострочену сировину, а навпаки, отримуєте додаткові виробничі ресурси.

  Витрати зменшується – прибуток зростає!

  У кожного підприємства своя історія успіху, ми поділилися своєю, сподіваємося ви знайшли для себе щось нове і цікаве.