Робимо покупки: що в тренді?

  админ

  Ще років 15 тому людство більшість свого життя витрачало на приготування їжі. У сучасному світі та ритмі життя, де час коштує дуже дорого, де кожен прагне до успішності, все більшої популярності набуває виробництво якісних та корисних напівфабрикатів — овочевих, м’ясних чи солодких та їх доставка. В цьому знаходять порятунок багато людей такі продукти значно скорочують час на приготування їжі — деякі просто треба залити кип’ятком чи розігріти.

  Набори для їжі — це запаковані інгредієнти, які продаються разом та використовуються для приготування вже рекомендованого рецепту. Наявність таких запакованих інгредієнтів дає нам можливість варіювати продукти та готувати різноманітні страви, підлаштовуючи їх під свій смак та значно скоротити час, проведений біля плити та у магазині при виборі продуктів для приготування їжі. Краще витратити цей час на відпочинок, спілкування з близькими тощо.

  В останні роки стрімко збільшився попит на овочеві напівфабрикати — це готові пакети сухих чи морожених овочів, наприклад, для борщу чи супу. Але якщо строк придатності для сухих продуктів великий та й умови зберігання непримхливі, то заморожені напівфабрикати незручні тим, що за відсутності морозильної камери продукт розтає та псується.
  Сухі напівфабрикати незамінні у походах, на пікніках.

  В умовах складної політичної обстановки пакети з сухими продуктами дуже виручають наших солдат на передовій — супові, борщові пакети дають змогу харчуватися правильно та корисно, за відсутності часу та умов для приготування їжі. Корисні сухі напівфабрикати й тим, що метод сушки дозволяє зберегти всі наявні вітаміни та мікроелементи в кожному з овочів.

  В умовах загальної конкуренції деякі виробники практикують також і доставку продуктів додому, інтернет-магазини рясніють об’явами про безкоштовну доставку чи доставку зі значними знижками тощо.

  Людство при виборі продуктів в магазинах вже не орієнтується на фірмову продукцію, що дуже часто коштує задорого аніж продукція менш відомих місцевих торгових марок. Та і якість фірмових продуктів ставиться під питання – “розкручений” бренд відверто починає “халтурити” та продавати неякісну продукцію. Щоб зекономити споживач орієнтується на місцевого виробника — це і в рази дешевше, та й і якість набагато краща. Це дуже важливий момент на сьогодні, адже надійніше за все споживати продукти, які були вирощені на місці, а не десь привезені з інших країн чи навіть материків.

  Тому немає нагальної потреби замовляти щось та десь, достатньо зробити замовлення у нас — Ердкрафт гарантує якість продукції, починаючи з доставки якісної сировини місцевими фермерами та закінчуючи якісним виробництвом, та гідними умовами зберігання до моменту продажі виробленої продукції. Ердкрафт — це завжди свіжа, якісна сировина та контроль на всіх етапах виробництва.