Кілька слів про гарний настрій та добре самопочуття

  админ

  Не існує їжі — чудодійного засобу для схуднення та покращення здоров’я. Але існують дієти, повні фруктів, овочів, цільних злаків, що здатні творити дива — допоможуть вам відчути легкість та наповнити тіла енергією. Дуже важливо правильно підібрати раціон з правильних продуктів саме для свого організму.

  Дієтологи говорять, що найкраще, що може з’їсти людина — це соєві продукти. Соя наповнить організм клітковиною, рослинним білком та іншими багатьма мікроелементами.

  До списку рекомендованих продуктів входить також і банан, який є джерелом вітаміну В6, що є особливо корисним для жіночого здоров’я. Вживання бананів сприяє покращенню травлення. що дуже важливо при здоровому збалансованому харчуванні.

  Дослідження показують, що такий смачний продукт, як шоколад багатий на оксиданти, темний шоколад може підвищити рівень серотоніну і захистити від когнітивних порушень.

  На антиоксиданти багаті також ягідки чорниці. Вони здатні запобігти раку та попередити старіння шкіри. Чорниця дієва при нервових зривах та стресах — діє як заспокійливе, яке смачне та корисне.

  Шпинат корисний вмістом нітратів, які знижують рівень холестерину та ризик серцевих захворювань.

  Інжир — ще одна їжа, яка може допомогти вам більше відпочити завдяки вмісту калію, магнію, кальцію та заліза.  “Ці мінерали допомагають припливу крові та скорочення м’язів, які є ключовими для засипання”, – пояснюють спеціалісти.

  Яйця. Ви їх знаєте як чудове джерело білка, але яйця також забезпечують холін — найважливішу поживну речовину, що бере участь у пам’яті, настрої та контролі м’язів — і вітамін В12, який допомагає при неврологічних функціях.

  Морква — овоч, що здатний поліпшити стан шкіри через вміст вітаміну А. “Руда пані” регулює рівень цукру в крові й покращує імунну систему.  Найкраща річ у моркви — це каротин, він допомагає запобігти раку.  Вживання моркви в сирому вигляді дозволить вам отримати максимальний результат.

  Користь цитрусових у натуральних антибіотичних властивостях, вони здатні зміцнити імунітет, нормалізувати імунітет, обмінні процеси, усунути закрепи, важкість тощо.
  Якщо вас турбує неприємне відчуття відрижки чи здуття, спробуйте приготувати на вечір спаржу. Спаржа — це смачний овоч, що допомагає мозку боротися з когнітивними порушеннями.

  Особливе місце серед корисних та смачних продуктів займає полуниця — вміст вітаміну С та антиоксидантів здатні знизити рівень холестерину в крові.

  В цю осінню пору, коли достигає виноград, гарною ідеєю буде включити до свого меню це джерело вітаміну C. Саме цей вітамін разом з глюкозою і фруктозою, що містяться в цьому фрукті, ефективно покращують настрій і стимулюють вироблення ендорфінів.

  Як бачите, харчуватися правильно та збалансовано дуже просто та дуже смачно. Поступово ввівши до свого щоденного раціону, хоча половину вищевказаних продуктів, ви не лише зможете покращити свою зовнішність, колір шкіри та гарний настрій, а й забезпечити добре здоров’я у майбутньому.