Повернути статус аграрної країни на світовій арені

  админ

  Україна увійшла в трійку найзначніших постачальників сільгосппродукції до країн Європейського Союзу, випередивши на цій позиції Китай, Аргентину, Швейцарію та Туреччину. Такі дані за період з травня 2018-го до квітня 2019-го оприлюднила Європейська комісія.  Згідно статистики, перше місце в цьому списку належить США, а друге займає Бразилія.

  Ми дуже тішимось такою статистикою, адже найближчим часом також плануємо вносити вклад у даний рейтинг – українські сушені овочі настільки смачні, що їх має побачити світ ?

  «Україна — це майже третина світового чорнозему, сприятливий клімат для вирощування овочів, фруктів і ягід, а також хороше співвідношення денних і нічних температур та оптимальна тривалість сонячного дня»,  – коментує економіст інвестиційного центру продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) Андрій Ярмак.

  Також, наша країна увійшла у двадцятку країн, які найбільше імпортують з Європи сільськогосподарські товари, посівши 16-те місце в цьому рейтингу. За період з травня 2018 р. до квітня 2019 р. в Україну з ЄС було ввезено агропродукції на 14,4% більше, ніж за період з травня 2017-го до квітня 2018-го.

  Давайте підвищувати імідж українського агросектору разом!

  Ваш Erdkraft