Ласкаво просимо у майбутнє з Erdkraft!

  админ

  ЛАСКАВО ПРОСИМО У МАЙБУТНЄ!?

  Світ змінюється щодня!

  І поки ви читаєте це та допиваєте чашечку ранкової кави – хтось, у цей же час, вимірює температуру на Місяці, хтось тестує надшвидкий автомобіль, десь винаходиться штучне м’ясо, а ще десь створюються ліки від генетичних хвороб.
  Нові технології та процеси з’являються і впроваджуються щоденно.
  Харчова промисловість теж не стоїть на місці!
  Сільське господарство у світі – це вже не про селян у кирзових чоботах та важку фізичну працю!

  Ось кілька останніх світових інновацій в аграрному секторі. Готові? Тоді читайте до кінця!

  1. Інтернет речей ( Internet of Things – ІоТ) 

  Справжній тренд, що значно поліпшить та піднесе агросектор на новий рівень. За допомогою системи ІоТ можна перейти від коней і плуга до повної автоматизації та інтеграції з новітніми технологіями.
  Спеціальні датчики та чіпи у режимі реального часу моніторять погодні умови, стан врожаю, проблеми у рості рослин, доглядають за худобою.
  В рамках такого “розумного землеробства” відбудеться повна автоматизація робочої сили на фермерських угіддях. Тепер фермер зможе дистанційно керувати операціями за допомогою спеціальних датчиків, дронів і навіть штучного інтелекту. Дрони можуть контролювати зрошення і рівень азоту в землі, обприскувати грунт і просто моніторити угіддя.

  2. “Рослинне” або “культивоване” м’ясо

  Штучна яловичина, свинина і навіть яйця вже створюються та досліджуються у найкращих лабораторіях світу, зокрема у США. Стверджують, що вони майже відтворюють біологічний склад м’яса та мають натуральний смак.

  А чого ми очікували? Вчені занепокоєні харчовою безпекою людства, чисельність якого невпинно зростає. Проте, люди стають більш свідомими та чутливими до братів наших менших, тренди веганства популяризуються серед різних країн, проте, незмінним лишається ОДНЕ – ВСІ, ЯК І РАНІШЕ ХОЧУТЬ ЇСТИ  Нові формати та види їжі зможуть стати нашим порятунком від голоду у майбутньому!

  3. Вертикальні ферми

  Вони стали справжнім проривом у сільськогосподарській галузі. Такі ферми складаються з рядів піддонів з рослинами, які тягнуться у висоту. У процесі вирощування рослин у такій фермі можна зекономити 95% водних ресурсів та використовувати менше добрив і поживних добрив.Їх можна будувати поруч з великими містами або навіть у хмарочосах. У такий спосіб можна легко скоротити маршрут від ферми до магазинів, і продукція буде ставати для покупця більш доступною.

  Ми впевнені, що багато інновацій найближчим часом реалізують і в Україні, адже прогрес та зміни – в людях, які їх творять!

  А щодо нас, то в Erdkraft ми, також, обрали шлях інновацій:

  Вже зараз ми створюємо якісний вітчизняний продукт застовуючи новітнє технологічне обладнання. Тепер найкращі сушені овочі та фрукти є і в Україні!
   Ми автоматизували процес виготовлення, щоб мінімізувати важку фізичну працю. Адже ми цінуємо наших співробітників і хочемо створювати найкращі умови праці для них.
   Наша високо-технологічна установка Bigtem дозволяє дистанційно контролювати та в будь-який час відстежувати якість продукту на кожному етапі виробництва.
  Лінія оснащена автоматизованим фото-сепаратором Buhler, який гарантуємо безпеку продукту та одразу ж виявляє будь-які відхилення від якості!
  Також ми встановили автоматичний контроль мікроклімату промислових та складських приміщень, щоб бути впевненими – наша сировина та готова продукція знаходиться в безпеці!

      Сьогодні інновації є невід’ємною частиною  та передумовою розвитку будь-якого підприємства. Український агросектор зможе  успішно конкурувати на світових ринках лише за умови активного впровадження інновацій та адаптації наявних бізнес-моделей  і в цьому аспекті Erdkraft “тримає руку на пульсі”!