Познайомимось?

  админ

  Привіт!

  Сьогодні влаштуємо маленьку віртуальну подорож на наше підприємство. Давайте ж нарешті офіційно знайомитись!

  Ми – компанія «Erdkraft», перша велика фабрика сушених овочів та фруктів. Знаходимось на Півдні в Одеській області, у самому серці родючих земель України. У нас завжди тепло та сонячно.

  Ми – це молоді українські виробники, які повірили у якісний вітчизняний продукт та створили сучасний потужний завод світового рівня з об’ємами виробництва від 700 тон сировини у місяць.

  Якби ви завітали до нас у гості, то, мабуть,  першим Вас радо зустрів би наш директор, який залюбки розповів би історію заснування компанії,  нашу місію та любов до спільної справи.

  Ви дізналися б, що «Erdkraft» – це ланка, яка об’єднує інтереси виробників готової продукції та фермерів. Нам цікава співпраця, як з виробниками готової продукції, так і з фермерами, що вирощують екологічно чисті овочеві та плодові культури.

  Наступне місце – виробнича частина підприємства.

  Вам на зустріч йде наш технолог – та людина, яка знає всі тонкощі сушіння, секрети найякіснішого продукту та із задоволенням покаже Вам нашу сучасну технологічну лінію Bigtem – світового лідера серед обладнання для сушіння

  Ось тут сушиться морква, трошки далі сушений продукт одразу дозується та запаковується.

  Ми використовуємо інноваційні технології вакуумної упаковки, яка гарантує збереження якості отриманої продукції на весь термін зберігання.

  Вкінці подорожі керівник відділу продажів надасть Вам повну інформацію про наш асортимент сушеної продукції. Наразі ми займаємось сушінням таких видів сировини:

  -цибуля ріпчаста

  -буряк

  -паприка солодка

  -кольорова та білокачанна капуста

  -коріння селери та пастернаку

  -кабачки

  -морква

  -часник

  Вам запропонують вигідні пропозиції співпраці та залюбки поділяться зразками  нашої продукції, щоб Ви могли бути впевнені – якість – наш пріоритет!

  Ми раді знайомству та готові відповісти на будь- які питання стосовно співпраці за телефоном

  +38 (067)175 20 26